CHATA GRANIT, Zadov

CHATA GRANIT, Zadov

Chata Granit je ubytovacím zařízením s dlouholetou historií, jejímž provozovatelem je příspěvková organizace Sportovní zařízení městě Příbram. V roce 2021 došlo k úplné rekonstrukci interiéru včetně pokojů, koupelen a toalet. V rámci tohoto progresu byly pokoje vybaveny novým nábytkem a koberci, obohaceny bezdrátovým internetovým připojením a apartmány v prvním patře disponují navíc také televizory. V přízemí jsou televizory k dispozici ve společenské místnosti a v dětském koutku. Většina pokojů disponuje vlastním sociálním zařízením přímo na pokoji a apartmány v prvním patře mají i vlastní kuchyně. Pro zbytek pokojů je jedna společná kuchyň v přízemí. Celá chata, včetně pokojů, je nekuřácká.

V současné době je chata členěna na 7 samostatných apartmánů, které jsou v rámci velikosti, počtu lůžek, vybavenosti a celkového komfortu, rozděleny do třech kategorií. Celková ubytovací kapacita je 30 lůžek. Pro všechny rekreanty je volně přístupná společenská místnost a dále pro nejmenší dětský koutek. Součástí chaty je i venkovní krytá terasa, která nabízí krásný výhled na Šumavu.

Velmi přívětivou polohu chaty Granit doplňuje svah s lyžařským vlekem u Horejšů hned vedle chaty. Pro náročnější lyžaře se nedaleko nachází lyžařský areál Zadov – Kobyla a pro milovníky běžeckého lyžování nabízí blízké okolí udržované běžecké stopy, po kterých je možné se dostat i do jiných lyžařských středisek. V letním období si přijdou na své turisté, cyklisté i sběrači hub a borůvek.

(klikněte si na fotku vpravo pro zvětšení a prohlížení celé galerie)

Telefon: +420 601 390 678
E-mail: chatagranit@pb.cz
WWW: www.chatagranit.cz