Skibusy

Pojeďte s námi lyžovat, ve všední den i o víkendu, na denní i večerní lyžování!

Zajišťujeme pro Vás i místní BEZPLATNOU přepravu po  Zadově, od Vašeho hotelu či penzionu do areálu Kobyla a naopak.

Už tradičně pro Vás vypravujeme skibusy z Vašeho města přímo do Lyžařského areálu na Zadov a spolu s námi i jiní dopravci.
V provozu jsou skibusy na večerní lyžování z Písku a na denní lyžování z Vimperka.
Využijte těchto služeb, ušetříte náklady za cestu, ubytování nebo skipas!

MÍSTNÍ SKIBUS O PRÁZDNINÁCH, SOBOTÁCH, NEDĚLÍCH, VÁNOCÍCH a STÁTNÍCH SVÁTCÍCH (Pozor - navíc i pátky v únoru) - viz tabulka provozní dny! Po celou zimní sezónu pro Vás vypravujeme místní skibus, který Vás doveze od penzionu či hotelu přímo ke sjezdovce a to ZDARMA ! Trasa Vimperk-Stachy-ZADOV-CHURÁŇOV! Důležitá je kyvadlová doprava parkoviště Zadov "U Puchru" - parkoviště "areál Kobyla". Doprava místním skibusem je po celé trase ZDARMA. V provozu od 26.12.2022 do 19.3.2023 - dle jízdního řádu. Provoz SKIBUSU je závislý na obsazenosti a počasí a může být kdykoliv zrušen provozovatelem - ČUS, Lyžařský areál Zadov!
MÍSTNÍ SKIBUS v PRACOVNÍ DNY - MIMO pátky v únoru! - viz tabulka provozní dny! Po celou zimní sezónu pro Vás vypravujeme místní skibus, který Vás doveze od penzionu či hotelu přímo ke sjezdovce a to ZDARMA ! Trasa Vimperk-Stachy-ZADOV-CHURÁŇOV - Nové Hutě! Důležitá je kyvadlová doprava po Zadově. Doprava místním skibusem je po celé trase ZDARMA. V provozu od 26.12.2022 do 19.3.2023 - dle jízdního řádu. Provoz SKIBUSU je závislý na obsazenosti a počasí a může být kdykoliv zrušen provozovatelem - ČUS, Lyžařský areál Zadov!
Obnovený provoz Skibusu od pátku 27.1,12023! Skibus na večerní lyžování - provoz vždy středa, pátek, sobota až do 18.3.2023 včetně!
Obnovený provoz Skibusu od pátku 27.1,12023! SKIBUS na večerní lyžování z Písku a Strakonic! Zastávky i ve Volyni, Čkyni, Vimperku, Zdíkově a Stachách!
Jihočeské víkendové denní zimní skibusy na Zadov, Nové Hutě a Kvildu. Ve Vimperku možnost přestupu na N.Hutě a Kvildu! Sleva na celodenní jízdenku na lanovky a vleky 20%!
Jihočeské víkendové denní zimní skibusy na Zadov, Nové Hutě a Kvildu. Ve Vimperku možnost přestupu na Zadov! Sleva na celodenní jízdenku na lanovky a vleky 20%!